Portfel damski Wittchen TENERO

W życiu każdej kobiety przychodzi moment, w którym pragnie wymienić swój stary już portfel na coś nowego. Nie jest to proste zadanie. Zapewne każdy mężczyzna zastanawiał się kiedyś czym kierują się kobiety, kiedy wybierają nowy portfel. W teorii są to kolor, wzór, czy też połączenie tych dwóch cech.

portfel wittchenW praktyce kobiety patrzą przede wszystkim na funkcjonalność, a więc przegrody na karty, drobne oraz banknoty. Oczywiście stylistyka jest wysoko w hierarchii wyboru, dlatego też właśnie kolejno na ten aspekt jest zwracana uwaga. Przecież portfel musi zachwycać stylistyką. Ważne jest, aby był dosyć pojemny, żeby nie trzeba było nosić wszystkiego luzem w torebce. Dobrze jest, jeśli jest gdzie włożyć dokumenty od samochodu. Nie muszą się w tedy walać w torebce, są dostępne pod ręką. Jednak sumując te wszystkie cechy nie da się zawsze wybrać portfela opierając się o te zasady. Portfel jak ubranie – musi pasować do właścicielki, a więc spełniać codzienne potrzeby. Cóż z tego, że uda się znaleźć portfel o świetnym kolorze, funkcjonalności i kształcie, jeżeli czujemy, że do nas nie pasuje. Przedstawiam model Wittchen z serii TENERO. Wykonany jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Materiał, z którego jest wykonany to bydlęca skóra, miękka w dotyku. Daje to niezwykłe poczucie luksusu i przyjemności. Jakość wykonania naprawdę powala. Struktura portfela sprawia, że ten jest odporny na zarysowania. Pozwala to zachować naprawdę idealny wygląd przez długi czas. Na samym środku wybite jest logo firmy – herb Wittchen. Bez wątpienia jest to linia z myślą o osobach, które oczekują praktycznych rozwiązań.

wittchen

 

Funkcjonalności serii Wittchen TENERO:

  • 3 kieszenie na banknoty
  • 8 miejsc na karty kredytowe
  • Miejsce na monety (zamykane na zamek)
  • Miejsce na bilon (zamykane na zamek)

 

Z informacji dodatkowych warto dodać, że wymiary to 10 x 18,5cm, wystarczająca na zmieszczenie dowodu rejestracyjnego samochodu. Dodatkowe miejsce na bilon również się przyda.

Przedstawiony portfel damski to seria TENERO, według mnie jeszcze kilka serii zasługuje na wyróżnienie, są to: portfele Arizona oraz portmonetki Italy.