Na karnawał

Karnawał w pełni. Niestety, niedługo ten błogi okres dobiegnie końca. Dlatego koniecznie trzeba skorzystać z szansy na genialną zabawę. Jednak aby karnawałowy bal, impreza w klubie czy typowa domówka były udane, trzeba doskonale wyglądać. Każda z pań będzie chciała błysnąć, szczególnie swoim obuwiem.

Nie ma uniwersalnego obuwia na karnawał. Wszystko zależy od typu wydarzenia, na jakie się wybieramy. Oczywistością jest jednak, że powinniśmy dać się ponieść. W końcu karnawał jest krótki. W przypadku obuwia nie jest to takie proste, gdyż zimą ciężko nam nosić lekkie, barwne buciki.

Na bal karnawałowy warto włożyć klasyczne buty na obcasie, kolorem dopasowane do kreacji. Z braku laku, mogą to być czarne szpilki, które pasują niemal do każdego ubioru. Pamiętajmy, że będziemy dużo tańczyć, więc warto pomyśleć o naszych stopach.

Co ubrać na klubową imprezę? Tutaj też wiele zależy od tego, do jakiego klubu się wybierzemy. W bardziej elitarnych miejscach nie możemy sobie pozwolić na zbyt prosty styl. W cenie zawsze są szpilki, które nawet prostym jeansom potrafią nadać ciekawego charakteru.

Wizyta w luźniejszym klubie nie wymaga na nas aż tak eleganckiego stroju, aczkolwiek czółenka będą mile widziane. Nikt się jednak nie obrazi na płaską podeszwę, która jest o wiele wygodniejsza w tańcu.