Biżuteria na Sylwestra – jaką wybrać?

Wielkimi krokami zbliżają się święta oraz upragniona zabawa sylwestrowa! Wiele z nas tę wyjątkową noc spędzi na wystawnych balach lub też wśród przyjaciół w lokalu. Na taką okazję należy przygotować świetną stylizację, której dopełnieniem będzie przemyślana biżuteria. W dzisiejszym artykule podpowiemy, jakie błyskotki okażą się strzałem w dziesiątkę w tym roku!

Sylwester to wyjątkowe wydarzenie. Szampańska zabawa ogarnia cały świat, wszyscy się cieszą, witając kolejny rok i smucą, żegnając poprzedni. W takiej sytuacji po prostu wypada wyglądać zjawiskowo. I o ile nasza stylizacja i kreacja na pewno będą przemyślane, o tyle z biżuterią często zdarzają się problemy i nieścisłości. W jaki sposób wybrać kolczyki, by nie były zbyt oficjalne? I czy stawiać na delikatne wisiorki czy może ogromne?

W dzisiejszym artykule przedstawimy Wam 3 świetne propozycje dodatków na Sylwestra. Musicie je mieć!

Delikatne kolczyki połącz z bujną fryzurą

Jeśli masz w planach na Sylwestra zrobić sobie dość dużą objętościowo fryzurę, musisz pamiętać, że dodatkowe duże kolczyki mogą za bardzo obciążyć Twoją głowę, przez co wizualnie będzie się ona niekorzystnie prezentowała. Rozwiązaniem w tej sytuacji jest wybranie delikatnych złotych kolczyków – na przykład z cyrkoniami, które świetnie dopełnią Twój look, jednocześnie go nie przeciążając.

Delikatne kolczyki lubią zarówno wysokie upięcia, jak i włosy rozpuszczone luźno.

Dekolt ozdób naszyjnikiem celebrytką

Naszyjniki celebrytki to już kultowy element biżuterii kobiet na całym świecie. Zapoczątkowane przez gwiazdy filmu i muzyki zawieszki w różnych kształtach i o różnych wzorach wciąż są istnym hitem i nadają się do noszenie podczas przeróżnych wydarzeń. Jeśli posiadasz celebrytkę, to wiesz, że świetnie sprawdzi się ona zarówno w stylizacjach codziennych, jak i wyjątkowych. Podczas Sylwestra postaw na złotą celebrytkę – na przykład w kształcie serduszka czy gwiazdki. Dobrym pomysłem będzie również celebrytka ze wzorkiem nieskończoności.

Złoty pierścionek z cyrkoniami podkreśli Twoją dłoń

źródło: ergold.pl

Jeśli chcesz również zadbać o perfekcyjną ozdobę dla swoich dłoni, koniecznie postaw na złoty pierścionek z cyrkonią. Może on przybierać różne formy. W zależności od krzykliwości i rozbudowania swojego stroju, wybierz taki, który najlepiej wpisze się w konwencję. Z naszych obserwacji wynika, że warto łączyć ze sobą delikatne pierścionki z mocniejszymi stylizacjami oraz większe pierścienie ze stylizacjami spokojnymi. Ta kontrastowa zasada wprowadzi harmonię i równowagę do Twojej kreacji!