Badura – damska kolekcja wiosna-lato

Produkty marki Badura są bardzo dobrze znane. Najnowsza kolekcja damska na nadchodzące miesiące, po raz kolejny zachwyca. Jest prosta, a zarazem elegancka co sprawia, że znajdzie mnóstwo zwolenników.

Przyjrzyjmy się kilku modelom z tejże kolekcji. Być może uda się wybrać coś ciekawego na karnawałowe szaleństwo taneczne.

Kluczową część kolekcji stanowią różne wariacje na temat czółenek. Są to głównie obuwie czarne, jednak bardzo zróżnicowane z powodu fasonu i dodatków. Ogromną popularnością będą cieszyć proste, czarne szpilki na delikatnej platformie.

Wiele kobiet zainteresuje także podobna propozycja, którą urozmaicono srebrzystymi ćwiekami, nadającymi butom nieco drapieżnego charakteru.

Buty na wyższej platformie również przypadną do gustu paniom, które cenią sobie atrakcyjny i odważny wygląd. Dostępne oczywiście wersje z ćwiekami lub bez.

Nie zapominajmy o butach płaskich, które również znajdziemy w tej kolekcji. Są to głównie eleganckie baleriny. Zdobione na czubach za pomocą sprzączek, kokard a nawet ćwieków. Dostępne w różnych kolorach – czerni, brązie, beżu etc.

W kolekcji znajdują się także lekkie kozaczki o niższej cholewie, które idealnie sprawdzą się podczas chłodniejszych dni .